27-го серпня наші колеги, члени ЛРУ, вирушають до м. Албена, Болгарія, де в період з 29-го серпня по 9-е вересня приймуть участь спочатку у Кубку світу, а потім у Чемпіонаті світу із спортивної радіопеленгації, що проводяться під егідою Міжнародного союзу радіоаматорів (IARU).

Чемпіонат світу буде непростим, адже в ньому приймуть участь представники 39 країн з усіх районів IARU.

Однак наша команда є дуже сильною, до складу якої входять титуловані спортсмени, багато з яких є чемпіонами Світу та Європи. Це гордість українського радіоспорту.

Ми будемо вболівати за вас, друзі, та щиро бажаємо перемоги у Кубку світу, а національній збірній - у Чемпіонаті світу.

 

У Кубку світу приймуть участь екс-президент ВОВ ЛРУ Геннадій Якович Чумаков UT7ND та президент медіа корпорації RIA Олександр Юрійович Човган UT5NY.

У склад Збірної команди України з радіоспорту що братиме участь у Чемпіонаті світу увійшли наші члени Зеленський Сергій Григорович, Марчук Олександр Михайлович та Паламарчук Артем Романович.

 

Відзначимо, що Албена є найбільш молодим, дорогим та фешенебельним курортом Болгарії. Заплановані спортивні заходи стали гарною нагодою чудово відпочити на морському узбережжі у готелях європейського рівня не тільки для спортсменів, але і для членів їх сімей та близьких друзів. Завдяки зусиллям IARU та ЛРУ, учасники та гості Чемпіонату світу від України звільнені від сплати візового збору (35 євро за одну особу), а також отримали значний дисконт на розміщення у готелях.

Вітальне слово Президента ЛРУ та повний склад збірної України доступні на офіційному сайті організації http://uarl.org.ua/index.php/sport/131-bazhaemo-uspikhu-zbirnij-komandi-ukrajini-z-radiopelengatsiji

 

День активності проводиться 3 вересня 2016 року з 00.00 до 23.59 UTC і присвячується 653-й річниці заснування міста Вінниця.

До участі запрошуються радіоаматори з різних країн і областей України.

В цей знаменний для всіх нас день, кличний знак EN25UARL національної радіоаматорської організації України звучатиме з Вінниці всіма видами випромінювання (SSB, CW, DIGI) на всіх радіоаматорських пасмах.

За проведення в цей день двосторонніх радіозв’язків з EN25UARL, Вінницьким обласним відділенням ЛРУ буде видаватися кольоровий електронний диплом «Vinnytsia Day».

Для отримання Диплому необхідно в святковий день 3 вересня провести п’ять радіозв’язків з EN25UARL. Повтори дозволяються на різних пасмах, різними видами випромінювання, і з різними операторами.

Заявки на Диплом у вигляді виписки з апаратного журналу в текстовому форматі протягом тижня слід надсилати на електронну адресу: vovlru@ukr.net

Положення російською мовою доступне за посиланням http://qrz.ru/news/13515.html

 

До конца Августа собираю почту на отправку в Киев.

Порядок действий такой:

1. Сортируем карточки на две стопки, по Украине и зарубежье.

2. Передаем карточки мне, UT9NA

3. Я отправляю все вместе в QSL бюро в Киев

4. Получаю из Киева счет для оплаты, сообщаю каждому из Вас сумму для оплаты в гривнах.

Примерно оценить стоимость отправки можно из расчета - Украина бесплатно, зарубежье 165 гривен за 1 кг.

В настоящее время киевское QSL бюро ЛРУ работает в нормальном режиме, почта регулярно уходит по областям и за границу.

Для желающих отправить карточки обязательно ознакомиться с информацией по ссылкам ниже.

Там детально описано, как именно должны быть сортированы Ваши QSL-ки, предназначенные для отправки.

http://uarl.org.ua/index.php/qsl-byuro/poryadok-raboti

http://uarl.org.ua/index.php/qsl-byuro/tarifi

 

С уважением,

Сергей UT9NA

У Суботу , 6 серпня, з QSL-бюро ЛРУ надійшли картки для аматорів Вінницької області.

Вага бандеролі близько 6,4 кг. Велика кількість карток надійшла зі Сполучених Штатів Америки.

Найбільше кореспонденції отримали UT4NY, UT9NA, UR5NN та UT4NW.

Також є листівки для решти членів ЛРУ.

Сортовані за позивними картки на початку наступного тижня будуть передані

у обласне QSL бюро.

ФОТО1 , ФОТО2 – картки UT4NY

 

Офіційне повідомлення від 03.08.2016

Робота QSL-бюро ЛРУ з 16.07.2016 по 02.08.2016 р.

Поки весь світ ловить покемонів, вінницькі спортсмени “полювали на лисиць” у волинських лісах

Спортивна радіопеленгація - вид радіоспорту, який багатьом відомий як “полювання на лисиць”. Замість смартфону із GPS, спортсмени використовують радіоприймач і карту, замість покемонів - маяки, які видають в ефір радіосигнали. Задача - максимально швидко знайти радіомаяки, максимально швидко подолати дистанцію. Швидкість бігу чемпіонів - до 15 км/годину (і це по лісах, болотах, ярах) Щойно закінчився Чемпіонат України із радіоорієнтування, останній у сезоні 2016 року. Національна збірна України - сформована, і вже через місяць буде брати участь у Чемпіонаті світу в Болгарії. Наші спортсмени дуже вдало виступили на змаганнях. Серед юнаків до 14 років: Максим Дремлюга завоював 1 золоту, 2 срібних і 1 бронзову медаль, Євген Безверхній - срібну і бронзову медаль, а також командою разом із Володимиром Пащенком завоювали 3 золотих і 1 бронзову медаль. Серед юнаків до 16 років: Владислав Кальніченко завоював золоту медаль, Богдан Гевчук  виборов срібну і бронзову медалі. Командою наші юнаки вибороли золоту і 3 бронзових медалі. Серед юніорів: Артем Паламарчук виборов бронзову медаль. У командному заліку разом з Богданом Войцехівським вибороли 3 бронзових і одну срібну медаль. Серед дівчат до 14 років: Аліна Солоненко завоювала золоту і срібну медалі, Мирослава Солонина теж завоювала золоту і срібну медалі, Жанна Бадік виборола 1 золоту і 3 бронзових медалі. Разом, у командному заліку, дівчата 4 рази ставали переможцями і отримали 4 золотих медалі. У групі жіночої еліти Анастасія Зеленська  посіла 3 місце і отримала бронзову медаль. У групі чоловічої еліти Олександр Марчук  виборов золоту медаль. І в командному заліку, разом із Сергієм Зеленським та Сергієм Вічиним зайняли 3 місце. По групі чоловіків 40-49 років: Олександр Човган (UT5NY)  завоював 2 бронзових медалі. Геннадій Чумаков (UT7ND), у чоловічій підгрупі 50-59р., виборов 1 золоту та 3 срібних меділі. Загалом Вінницькі радіоспортсмени вибороли 72 медалі!!! За результатами відборів до складу збірної України для участі у Чемпіонаті і Кубку світу із спортивної пеленгації потрапили: Артем Паламарчук - по юніорах (Ч-19), Олександр Марчук  - спортсмени 20-39 р., Сергій Зеленський  - чоловіки 50-59 р., Олександр Човган (UT5NY) - чоловіки 40-49 р. Побажаємо їм вдалого виступу на Чемпіонаті і Кубку світу в Болгарії на початку вересня. Запрошуємо Вас приходити і приводити своїх дітей 11-14 років для занять до нашого тренера, майстра спорту Міжнародного класу, члена спортивного комітету ЛРУ, Сергія Григоровича Зеленського.

Підготовлено за матеріалами медіа корпорації «RIA».

Вінницькі спортсмени вибороли на чемпіонаті України зі спортивного радіоорієнтування, що нещодавно проходив у Луцьку, 20 різних медалей. З них 6 золотих, 4 срібні та 10 бронзових.

Участь у змаганнях взяло 100 спортсменів з 8 областей України. Вінничани у особистій першості здобули 20 медалей. З них 6 золотих, 4 срібні та 10 бронзових. У командному заліку вони посіли вісім перших місць, п'ять - других та чотири третіх місця. Загалом збірна Вінниччини зайняла третє загальнокомандне місце.

Підготовлено за матеріалами медіа корпорації «RIA».

17-й юнацький Чемпіонат 1-го району IARU зі спортивної радіопеленгації проходив в м. Осло (Норвегія) у період 2 -7 липня 2016 року,  зібрав одинадцять європейських команд, 93 спортсмени, які виборювали призові місця у трьох вправах та чотирьох вікових категоріях.

Команду України у повному складі (20 спортсменів) представляли на чемпіонаті IARU спортсмени із семи областей України.

Учасники змагались три дні в Норвезьких  мальовничих лісах. Докладніше на офіційному сайті організації.

А загалом, вітаємо з чудовим результатом члена нашого обласного відділення – тренера юних чемпіонів Зеленського Сергія Григоровича.

Його вихованці Жанна Бадік та Максим Дремлюга вибороли срібло та бронзу у особистому заліку. Перемоги його вихованців у командному заліку навіть важко порахувати. Загальна кількість медалей нашої збірної – 12, з них 2 золотих, 4 срібних та 6 бронзових.

Так тримати, друзі!

Повідомляємо усіх зацікавлених осіб, що за наявною інформацією Центральним комітетом ТСО України проводиться службова перевірка по декільком колективним зверненням радіоаматорів, у тому числі за зверненням Ради ГО «Віницьке обласне відділення ЛРУ» за підписами UT8NV, UT7NY, UT0NN, UT7NS, UT8NT, US0NZ, UT4NY, UT7NW. З текстом звернення можна ознайомитися http://uarl.com.ua/2016-files/UT8NV_TSOU_zvernennya.htm або тут.

Нагадуємо, що безпосереднім ініціатором цих звернень був гр. Марценюк В.П. UT8NV

У межах службової перевірки наше обласне відділення ЛРУ отримало запит від Вінницької обласної організації ТСО України та надало відповіді по суті поставлених питань.

Із фотокопією відповіді можна ознайомитися за цим посиланням.  Ліга радіоаматорів України веде свою діяльність відкрито та чесно, у атмосфері поваги та взаємовигідної співпраці із усіма зацікавленими установами та організаціями нашої держави.

Наголошуємо, що керівником Вінницького обласного відділення ЛРУ Харитончуком В.І. UT4NW не спрямовувалося жодних скарг на адресу обласної організації ТСО України.

Несприятливий для наших друзів із ГО «ВОСТР» розвиток подій є закономірним наслідком недолугої політики, що провадиться деякими її керівниками.

Робота QSL-бюро ЛРУ з 21.05.2016 по 15.07.2016 р.

 

Триває радіомарафон «25 років разом». Естафету від вінничан підхопив дружній колектив аматорів Миколаївської області.

Найбільш продуктивними операторами спеціальної станції штаб-квартири ЛРУ EM25HQ були Юрко UT5NC та Сергій UT9NA.

Загалом проведено декілька тисяч звязків. Дякуємо всім операторам EM25HQ та всім аматорам Вінниччини за активну участь у марафоні.

Триває тиждень активності аматорів нашої області у радіо марафоні «25 років разом». Аматори усього світу вітають операторів спеціальної станції штаб-квартири ЛРУ EM25HQ із 25-ти річчям. Робота цієї станції триває лише другу добу, а у апаратному журналі кількість звязків вже сягає трьох тисяч. Не залишилися осторонь святкового заходу і наші друзі із ГО «ВОСТР». Завдяки активності наших «лумісів» Вінниччина впевнено претендує на перше місце у тижнях активності областей України в марафоні «25 років разом». Також звертаємо увагу, що відучора на офіційному сайті нашої організації опубліковані положення ювілейних дипломів «UARL – 25» та «Independenсе of UKRAINE - 25 years».

Повідомляємо, що Громадською організацією Ліга Радіоаматорів України у зв’язку з відзначенням 25-ї річниці Незалежності України та 25-ї річниці створення Ліги Радіоаматорів України проводиться радіоаматорський марафон під назвою «25 років разом».

Положення про марафон тут http://uarl.org.ua/files/stories2016/pol-maraphon-25-230616.pdf

Одним із заходів, що заплановані у межах марафону є тиждень активності аматорів Вінницької області. Він відбудеться з 11 по 17 липня включно. Запланована робота спеціальним позивним сигналом EM25HQ, що належить штаб-квартирі ЛРУ.

Опубліковано, для відкритого доступу усіх зацікавлених осіб, Протокол №2 засідання Ради Вінницького обласного відділення ГО «Ліга радіоаматорів України».

Порядок денний засідання:

1. Про припинення членства у ЛРУ за несплату щорічного членського внеску на протязі

шести та більше мiсяцiв без поважних причин мешканців Вінницької області. 

Доповідач Харитончук В.І. (UT4NW)

2. Про зміни у складі Вінницької колегії суддів ЛРУ з радіоспорту. 

Доповідач Моховіков А.Б. (UT5NM)

 

Короткий коментар, по суті ухвалених рішень керівника ВОВ ЛРУ, далі пряма мова.

 

Может этот шаг сыграет положительную роль в

нашем областном не понимании Устава и законов вообще.

Да и об этом уже давно никто не вспоминает на конференциях.

Жаль, что в этом году пострадало столько радиолюбителей,

и всего из за навязанного им вопроса о плохой деятельности ЛРУ,

подтвержденной только разговорами и подачками в суды.

И радиолюбители "повелись".... Жаль.

 

P.S. В деятельности областных отделений было много фактов, о

не уплате взносов в течении год-два, а потом,

 уплата с целью получить накопившиеся карточки.

Надо жить честно и по Уставу( завоюешь честь и славу!)

Виктор UT4NW

 

Повідомляємо, що проведеною перевіркою встановлено факти порушення у 2015-му році керівництвом ГО «Вінницьке обласне відділення Ліги радіоаматорів України» (голова – гр. Марценюк В.П. UT8NV) особистого немайнового права наступних членів нашої організації:

UR5NAE

БЕНДОВСЬКИЙ Р.Ф.

UR5NAR

ГОНТКОВСЬКИЙ С.І.

UR5NBH

ТКАЧ М.Д.

UR5NCF

РЕЗНИЧЕНКО А.Ю.

UR5NEI

ГОЛОВЧЕНКО О.Ф.

UR5NFC

КОВАЛЬЧУК В.П.

UR5NGL

ГАЛАНСЬКИЙ В.І.

UR5NHJ

СМЕРЕЧИНСЬКИЙ В.А.

UR5NIC

ОСТАНІН А.В.

UR5NJJ

ГОДИНА О.М.

UR5NKO

ОЛІЙНИК В.Г.

UR5NLG

РУДКОВСЬКИЙ І.А.

UR5NLL

ДУБОВЕНКО

UR5NOH

ГАВРИЛОВ В.А.

UR5NOT

ТРОХИМЕНКО О.С

UR5NPS

ТОКАРЧУК В.С.

UR5NPV

ДУРМАН І.В.

UR5NQD

ЗГОДЬКО О.П.

US0ND

ШАЛАГАЙ А.П.

US0NG

ЛОЗИНСКИЙ Б.І.

US3NUK

МАЛИШЕВ Б.В.

US5NAH

ЧМУТ М.Р.

US5NBD

КОВАЛЬ М.Ф.

US5NBH

ГУМЕНЮК В.М.

US5NCN

БЕРЕЖЕЦЬКИЙ Ю.Н.

US5NMA

КОТЕНКО О.А.

UT0NT

ТАУЖНЯНСЬКИЙ І.П.

UT3ND

ТКАЧУК В.В.

UT3NW

ЯРОПУДА В.А.

UT4NS

САПУН М.Й.

UT5ND

БОСИЙ М.

UT5NW

ЕТОКОВ В.Г.

UT7NB

ЖОВНІР Г.І.

UT7NF

МАЗУР I.А.

UT8NB

КРАВЕЦЬ В.І.

UT8NE

МАНДРИК В.М.

UT8NF

МАКАГОН К.Ю.

UT8NP

ПОЛУБУТКИН В.І.

UT9NO

ЗАДАЧИН І.В.

Це право передбачене статтею 36 Конституції України, яка декларує наступне: «Громадяни України мають право на свободу об'єднання у політичні партії та громадські організації для здійснення і захисту своїх прав і свобод та задоволення політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів...

Перераховані громадяни України, як члени Всеукраїнської громадської організації «Ліга радіоаматорів України»  (дивись п.4.3. Статуту) перебували на облiку, сплатили членські внески за 2015 рік та передали їх керівництву ГО «Вінницьке обласне відділення Ліги радіоаматорів України» (голова – гр. Марценюк В.П. UT8NV), для наступного перерахування на офіційний банківський рахунок Всеукраїнської громадської організації «Ліга радіоаматорів України» за 2015 рік.

Таким чином, разом із втратою членства у Всеукраїнській громадській організації «Ліга радіоаматорів України», а така втрата членства відбулася 1 липня 2015 року у зв’язку з несплатою членського внеску на протязі шести місяців, (дивись п.4.7. Статуту), перераховані громадяни України втратили законне право: приймати участь в дiяльностi ЛРУ вiдповiдно до своїх iнтересiв та можливостей; обирати та бути обраним до керiвних органів ЛРУ; вносити пропозиції по всiх питаннях дiяльностi структурних пiдроздiлiв та ЛРУ в цiлому i вимагати вiдповiдь по суті поставлених питань; отримувати iнформацiю про дiяльнiсть ЛРУ, використовувати символіку ЛРУ на своїх QSL-листiвках, апаратурі, предметах приватної власності, отримувати та надсилати  QSL-листівки через QSL-бюро ЛРУ.

Однак, розпочинаючи з 1 липня 2015 року перераховані громадяни України були грубо та протиправно позбавлені можливості реалізувати особисті немайнові права керівництвом ГО «Вінницьке обласне відділення Ліги радіоаматорів України» (Голова – гр. Марценюк В.П. UT8NV), шляхом подання до київської штаб-квартири ЛРУ сфальшованого списку членів нашої організації, які здали членські внески за 2015 рік, та протиправного неперерахування близько 2000,00 гривень членських внесків перелічених осіб на офіційний банківський рахунок Всеукраїнської громадської організації «Ліга радіоаматорів України» за 2015 рік.

Безпрецедентне порушення немайнових прав, близько 40-ка наших членів у Вінницькій області, яскраво демонструє справжнє обличчя  підлості в радіоаматорській личині.  Адже фактично відбувся поділ аматорів області на людей першого та другого ґатунку.

Людей першого ґатунку, імовірно, як «осіб наближених до імператора», включили у список членів ЛРУ за 2015 рік, та перерахували на офіційний банківський рахунок Всеукраїнської громадської організації «Ліга радіоаматорів України» 2550,00 гривень, як членські внески радіоаматорів Вінницької області за 2015 рік, із розрахунку за 51-ну особу.

Із реєстром аматорів, внески яких були перераховані на рахунок ЛРУ можна ознайомитися за посиланням http://vovlru.cc.ua/members.htm 

На завершення інформаційного повідомлення, звертаємо увагу всіх зацікавлених осіб на сукупність грубих порушень немайнових прав, які визначені статтею 36 Конституції України, статтями 269, 271 та 272 Цивільного кодексу України, пунктами 3 та 7 статті 3 Закону України «Про громадські обєднання». 

Виходячи з вищевикладеного, просимо керівництво ГО «Вінницьке обласне відділення Ліги радіоаматорів України» (голова – гр. Марценюк В.П. UT8NV) повідомити, у будь-який зручний для них спосіб, про юридичні підстави та про причини виникнення настільки глибокої моральної прірви у свідомості керманичів, що призвели до грубого порушення особистих немайнових прав бувших членів Всеукраїнської громадської організації «Ліга радіоаматорів України» у Вінницькій області у 2015-му році.

Ось і відкрилося широкому загалу радіоаматорської спільноти нашої держави справжнє обличчя «полум’яних борців за начебто законність».

 

 

Яркое солнце приветствовало наших спортсменов на Чемпионате Украины в Токарях, Сумской области по радиопеленгации ("охоте на лис").

 

Плюс 35 и сложные районы для бега национального заповедника заставили учасников проявить всю свою физическою подготовку и выносливость. Гарячая борьба за места в сборной Украины только поднимала градус страстей на дистанции. Каждая ошибка могла стать финальной.   И в этой, упорной борьбе, команда Винницкой области зайняла второе место в общекомандном зачете. Первое место завоевала команда г.Киев,  третье место - команда Сумской области.   В личном зачете чемпионами стали:  Марчук Александр (группа 20-39 лет) и Паламарчук Артем (юниоры д18-19 лет).  Призерами стали : Киченко Вячеслав и Зеленюк Эдуард (мужчины 40-49 лет), Чумаков Геннадий (мужчины 50-59 лет). В командном зачете: по группе М-20 Зеленский Сергей, Вичин Сергей, Марчук Александр завоевали 3 серебряных медали; по группе М-40 Киченко Вячеслав, Човган Александр, Зеленюк Эдуард завоевали 1 золотую и 2 серебряных медали; по группе М-19 Паламарчук Артём, Гевчук Богдан, Войцеховский Богдан завоевали 3 бронзовых медали.

 

В общем спортсмены Винницкой области завоевали 22 медали (12 личных и 9 командных).  

Підготовлено за матеріалами медіа корпорації «RIA».

На виконання рішення Загальних зборів ВОВ ЛРУ, що відбулися 25 червня 2016 року, надіслані листи на адресу штаб-квартири ЛРУ та Колегії суддів ЛРУ.

 

Шановні панове,

 

Інформуємо, що 25 червня 2016 року відбулися загальні збори Вінницького обласного осередку Ліги радіоаматорів України.

Текст протоколу загальних зборів додаємо.

Пройшло нагородження активних спортсменів напрямків ARDF та радіозв’язку на КХ.

Обрано Раду у складі:

- голова Харитончук В.І. (UT4NW)

- заступник Моховіков А.Б. (UT5NM)

- члени Ради:

- Колодяжний В.В. (ARDF)

- Стрєлков-Серга Ю.П. (UT5NC)

- Іванов С.Л. (UT9NA)

- Машевський В.А. (UT8NN)

Захід пройшов у спокійній, діловій, дружній атмосфері.

 

Аматори Вінниччини, що взяли участь у зборах, високо оцінили роботу чинного керівництва Громадської організації «Ліга радіоаматорів України».

За короткий проміжок, були вирішені нагальні питання співпраці з багатьма державними органами та установами України. Розв’язані надважливі та невідкладні, для кожного аматора України, питання міжнародної співпраці, що стосуються суверенних прав та зобов’язань ЛРУ, як національної аматорської організації – члена Міжнародної радіоаматорської спілки (IARU).  

У повному обсязі відновлена повноцінна діяльність організації. Проводяться спортивні заходи по напрямкам радіозв’язку на КХ-УКХ та спортивної радіопеленгації (ARDF). Швидко та якісно працює Колегія суддів ЛРУ. Рішенням ЛРУ, як Національної федерації радіоспорту, спортсменам присвоюються спортивні розряди та направляються подання на присвоєння спортивних звань. На волонтерських засадах налагоджена повноцінна робота бюро обміну листівками-підтвердженнями про проведені з’язки (QSL-бюро ЛРУ), як на отримання так і на надсилання міжнародної і внутрішньодержавної кореспонденції. 

 

Від імені загальних зборів Вінницького обласного відділення Ліги радіоаматорів України надсилаємо цього листа, яким висловлюємо цілковиту підтримку та довіру чинному складу керівництва Громадської організації «Ліга радіоаматорів України».

 

Голова Ради Вінницького обласного                                В.І. Харитончук

відділення Ліги радіоаматорів України                                   UT4NW

 

Шановні панове,

 

Інформуємо, що 25 червня 2016 року відбулися загальні збори Вінницького обласного осередку Ліги радіоаматорів України.

     

Серед інших питань порядку денного, пройшло жваве обговорення Чемпіонатів України 2016-го року по напрямках радіозв’язку на КХ та спортивної радіопеленгації (ARDF). Відбулося нагородження Почесними грамотами активних спортсменів ARDF та радіозв’язку на КХ.

Захід пройшов у спокійній, діловій, дружній атмосфері.

 

Аматори Вінниччини, що взяли участь у зборах, високо оцінили роботу Колегії суддів ЛРУ загалом, та, зокрема, відмінний рівень проведення та суддівства Чемпіонату України з радіозв’язку на КХ 2016-го року. 

 

Від імені загальних зборів Вінницького обласного відділення Ліги радіоаматорів України надсилаємо цього листа, яким висловлюємо подяку за відмінну роботу усім суддям ЛРУ, які брали участь у суддівстві трьох етапів Чемпіонату України з радіозв’язку на КХ 2016-го року. 

 

Голова Ради Вінницького обласного                                В.І. Харитончук

відділення Ліги радіоаматорів України                                   UT4NW

 

Опубліковано, для відкритого доступу усіх зацікавлених осіб, Протокол Загальних зборів Вінницького обласного відділення ГО «Ліга радіоаматорів України».

Вдячні всім учасникам зібрання за участь та плідну роботу.

По проміжним результатам роботи ревізійної комісії ЛРУ опубліковано, для відкритого доступу усіх зацікавлених осіб, повний реєстр індивідуальних членів громадської організації «Ліга радіоаматорів України» у Вінницькій області за 2014 та 2015 роки. Бажаючі можуть ознайомитися із реєстром у відповідному розділі цього сайту .

У 2014 році у Вінницькій області було зареєстровано 94 члени ЛРУ (88 + 6 пільговиків) та сплачено 4400,00 гривень внесків.

У 2015 році у Вінницькій області було зареєстровано 59 членів ЛРУ (51  + 8 пільговиків) та сплачено  2550,00 гривень внесків.

З усіх питань щодо Вашої присутності або відсутності у реєстрах 2014/2015/2016 років просимо звертатися до керівництва ЛРУ.

Контаткні дані вказані у відповідному розділі цього сайту.

У Суботу, 25 червня, було проведено Загальні збори Вінницького обласного відділення ГО «Ліга радіоаматорів України».

В Зборах взяли участь 16 членів організації з правом голосу.

Пройшло нагородження активних спортсменів напрямків ARDF та радіозв’язку на КХ.

Обрано Раду у складі:

- голова Харитончук В.І. (UT4NW)

- заступник Моховіков А.Б. (UT5NM)

- члени Ради:

     - Колодяжний В.В.

     - Стрєлков-Серга Ю.П. (UT5NC)

     - Іванов С.Л. (UT9NA)

     - Машевський В.А. (UT8NN)

Захід пройшов у спокійній, діловій, дружній атмосфері.

Докладний протокол Загальних зборів буде опубліковано найближчими днями.

 

У Четвер, 16 червня, було опубліковано, для відкритого доступу усіх зацікавлених осіб, повний реєстр індивідуальних членів громадської організації «Ліга радіоаматорів України». Бажаючі можуть ознайомитися із реєстром у відповідному розділі офіційного сайту організації .

Реєст членів нашого відокремленого підрозділу також доступний усім зацікавленим у відповідному розділі цього сайту .

Завершився основний етап формування складу первинних осередків нашої громадської організації.

За чисельністю Вінниччина не пасе задніх.

На сьогоднішній день, діяльність відокремлених підрозділів ГО ЛРУ ведеться у 22-ох регіонах нашої держави.

Загальна кількість членів організації складає 1441-ну особу.

Серед них такі лідери аматорського руху України, як Роман Ткаченко UR0MC, Борис Самарцев UT7UT, Вадим Івлєв UT6UD, Сергій Ребров UT5UDX, Ігор Серіков UT7QF, Олексій Яковлев UT5UY, Микола Лаврека UX0FF, Сергій Літвінов UX1UA, Дмитро Сташук UT5UGR, Сергій Редкін UR5MID, Володимир Ванзяк US0YA, Григорій Іволга UT5YY, Віктор Гончарський US5WE, Георгій Чліянц UY5XE, Сергій Степанов UR5FEO, Олександр Сорокін UT9FJ,  Володимир Джулай UY2UA, Олексій Бецан US0KW, Ярослав Олійник UW7LL, Павло Буданов UX2HO та багато багато інших провідних DX та контестменів України.

Можемо з упевненістю підсумувати – еліта радіоаматорського руху України  сформована!

У П’ятницю , 3 червня, з QSL-бюро ЛРУ надійшли картки для аматорів Вінницької області.

Вага бандеролі близько 1,5 кг.

Найбільше кореспонденції отримали UT9NA, UR5NN та UT4NW.

Також є листівки для UT7ND, UT5NC, US0NW, UT8NN, UT8NF.

Сортовані за позивними картки на початку наступного тижня будуть передані

у обласне QSL бюро.

ФОТО1 ФОТО2

Опубліковано Наказ №5 від 25.05.2016 «Про присвоєння розрядів учасникам Чемпіонатів України 2016 року із радіозв'язку на КХ та Кубку України (мала потужність)

Вітаємо Лева Соломоновича Литвака UT4NY та Сергія Леонідовича Іванова UT9NA із присвоєними розрядами та дякуємо за участь у змаганнях.

Бажаємо нових перемог!

Суддівська колегія у складі Головного судді змагань – СНК А.Б.Моховікова UT5NM та Головного секретаря змагань – С1К Семенової Н.Г. UT0NM завершили суддівство відкритих міжнародних змагань з радіозв’язку на КХ «Кубок С.С. Жидковського CW 2016».

Серед вінничан трійка переможців виглядає так:

1-е місце: UT4NY – Лев Литвак, м. Вінниця

2-е місце: UT5NC – Юрко Стрелков-Серга, м. Вінниця

3-е місце: UT8NV – Валерій Марценюк, м. Вінниця

Серед учасників з інших регіонів трійка лідерів наступна:

1-е місце: UA6CC – Віктор Кондратьєв, Краснодарський Край, РФ

2-е місце: UX1VT – Павло Кириченко, смт. Онуфрієвка, Кіровоградскої обл.

3-е місце: LY3B –   Алгірдас Спіріус, Бірзаі, Литва

Повні результати змагань доступні за  посиланням. 

Щиро вдячні всім за участь!

Вітаємо переможців!

Пропонуємо переглянути виступ корифея аматорського ефіру Вінниччини, єдиного у нашій області володаря DXCC Honor Roll, відомого авторитетного DX мена Сидоришина Віталія Тимофійовича UT7NT на конференції вінницьких аматорів у 2014 році.

Виступ Віталія Тимофійовича стосується правил отримання та відправки QSL листівок для членів та не членів національної аматорської організації.

Відео можна переглянути за цим посиланням http://vovlru.cc.ua/files/ut7nt_vinnytsia_2014.avi  

Просимо звернути увагу на цілковиту підтримку таких «правил гри» присутніми у залі вінницькими аматорами.

Підготовлено за матеріалами В.М.Даниша UT0NN, розміщеними у відкритому доступі у мережі Інтернет.

На засіданні Ради ЛРУ 20 травня 2016 р. затверджено «Протокол  засідання Головної суддівської колегії Кубку України з радіозв'язку на коротких хвилях телеграфом (мала потужність) 2016 р.»

Бронзовим призером особистої першості (один оператор – всі діапазони) став Віталій Анатолійович Удод UT7NW.

Четверте місце турнірної таблиці, відразу за Віталієм, виборов Андрій Борисович Моховіков UT5NM.

Бажаємо нашим спортсменам наснаги до нових здобутків!

Під час проведення «Чемпіонату України зі спортивної радіопеленгації»,  що відбувся з 7-го по 9-те травня 2016 року у смт.Брюховичі,  неподалік Львова, було проведено суддівський семінар ЛРУ, де мали змогу отримати та підвищити свою суддівську кваліфікацію аматори зі всієї України.

Серед них був і наш земляк, Геннадій Чумаков UT7ND.

Прококолом № 4-16 від 17 травня 2016 засідання Виконкому ЛРУ затверджено присвоєння Геннадію Яковичу суддівської категорії «С3К».

До речі, крім суддівської категорії, він привіз на Вінниччину ще й золоту медаль!

Бажаємо Геннадію нових перемог!

Робота QSL-бюро UARL з 11-го по 20-те травня 2016 р.

Вхідну іноземну пошту отримано та розібрано :

Японія – 25,0 кг

Росія – 2,0 кг

Індія – 0,4 кг

Канада – 0,5 кг

Тринідад і Тобаго – 0,1 кг

 

Надіслано пошту в наступні країни та бюро територій :

Росія

Монако

Кіпр

Сінгапур

Тринідад і Тобаго

Чилі

Болівія

Гавайські острови

Аляска

Перу

Фарерські острови

Узбекистан

Парагвай

 

Для членів ЛРУ пошту надіслано в наступні області :

АР Крим

Запорізька

Харківська

 

          Доповідач : Президент ЛРУ Кириленко А.П.

 

         1. У своїй діяльності щодо цілей, завдань та форми діяльності ЛРУ керується положеннями Розділу 2 Статуту ЛРУ.

 

         2. Крім того, ЛРУ виконує свої зобов’язання перед її членами, що зазначені в Розділі 4 Статуту, а саме підрозділі 4.4., та надає можливість обміну радіоаматорськими листівками-підтвердженнями  через бюро обмiну (QSL-бюро ЛРУ).

 

         3. Згідно п.6.4. Статуту ЛРУ щодо своєчасної сплати внесків, було визначено обласні та регіональні підрозділи, з боку яких станом на 15 березня 2015 р. не надано списки членів та щорічні членські внески в розпорядження Виконкому ЛРУ не перераховано.

         Таким чином, для обласних та регіональних підрозділів та радіоаматорів, що порушили п.4.2 Розділу 2 Статуту, та керуючись п.6.4. Розділу 6 Статуту ЛРУ, бюро обмiну радiоаматорськими листiвками-пiдтвердженнями (QSL-бюро ЛРУ) надання послуг відносно цих підрозділів та радіоаматорів призупинено.

 

         4. Згідно п. 3.10 Статуту,  «… ЛРУ є членом IARU (International Amateur Radio Union). В своїй дiяльностi ЛРУ дотримується вимог Статуту IARU, керується рiшеннями та рекомендацiями IARU, щорiчно сплачує членськi внескi в IARU…».

         Керуючись положеннями Статуту IARU, пропонується розглянути рекомендації Резолюції 85-9 IARU (З доповненнями 2009) , а саме (далі за текстом):

        

       «Усвідомлюючи, що обмін QSL картками є «Найвищою ввічливістю» в радіоаматорському зв’язку
Усвідомлюючи, що вартість обміну картками між окремими радіостанціями в більшості випадків є неприйнятною інакше, як через міжнародну систему QSL бюро,
Усвідомлюючи, що радіоаматор, який посилає картку через бюро в більшості випадків не може знати чи аматор, якому адресована картка, є членом  його національної організації-члена IARU,
Усвідомлюючи, що більшість організацій-членів IARU мають систему бюро для вхідних карток як для членів, так і для не членів, хоча деякі організації з поважних причин не мають можливості обслуговувати не членів організації, навіть, якщо всі витрати на це повністю компенсуються,
Ухвалює, що організаціям-членам IARU настійливо рекомендується, де це можливо, забезпечити отримання вхідної QSL пошти для не членів організацій, якщо такі не члени згодні оплачувати повну вартість такого сервісу  і забезпечити відповідні методи і засоби доставки карток для не членів, та
Також ухвалює, що організації-члени IARU не повинні направляти QSL картки на бюро, які керуються не членами IARU , якщо в країні існує організація-член IARU, яка направляє картки для не членів, які сплачують повну вартість такого сервісу».

        

         5. Керуючись викладеним в п.п. 1,2,3,4, пропоную розглянути можливість отримувати радіоаматорські листівки-підтвердження через QSL-бюро ЛРУ для не членів ГО ЛРУ за наступною процедурою:

         5.1. Згідно рекомендацій Резолюції 85-9 IARU радіоаматор, якому на адресу QSL-бюро ЛРУ надсилаються листівки-підтвердження від іншого радіоаматора, повинен підтвердити своє бажання отримувати їх. Підтвердження має бути у формі письмової заяви або електронного повідомлення, надісланого з приватної електронної адреси;

         5.2.  Методи та засоби доставки карток не член ЛРУ, в разі необхідності, зазначає в заяві або обговорює з відповідальним за роботу QSL-бюро ЛРУ;

         5.3.  На даний час діяльність та надання послуг QSL-бюро ЛРУ для членів ЛРУ здійснюється за рахунок волонтерської допомоги безпосередньо самих членів ЛРУ, а в штатному розкладі тимчасово відсутня посада «начальник QSL-бюро ЛРУ».  Надання можливості не членам ЛРУ (не членам IARU) отримувати картки-підтвердження за рахунок волонтерської діяльності безпосередньо членів ЛРУ потребує додаткових витрат та не підтримано самими членами ЛРУ.  

         З метою надання можливості не членам ЛРУ отримувати картки-підтвердження через QSL-бюро ЛРУ пропонується надати можливість не членам ЛРУ сприяти розвитку ЛРУ в рамках зазначеного в Розділі 2 Статуту. Формою сприяння може бути благодійний (спонсорський) внесок на розрахунковий рахунок ЛРУ, що буде використаний на здійснення статутних цілей та завдань.

         Об’єм благодійного (спонсорського) внеску пропонується визначити як середній або мінімальний відносно сплати послуг, що здійснюють не члени  радіоаматорських організацій сусідніх країн за можливість отримувати картки-підтвердження через національні QSL-бюро. За інформацією, що отримана із відкритих джерел, такий мінімальний внесок становить 20-25 у.о. на рік.  Враховуючи непросту економічну ситуацію, що склалася в Україні, та патріотичну спрямованість діяльності ЛРУ, пропонується зменшити такий внесок до 10 у.о.  (у перерахунку на курс НБУ на момент прийняття рішення – 250 грн) на рік.   

        

 

Повідомляємо, що у відповідності зі Статутом організації ГО ЛРУ, з метою здійснення своєї діяльності, вона має змогу залучати, у тому числі і благодійні внески громадян, що не є її членами:

 

«6.2. Кошти ЛРУ формуються за рахунок щорiчних членських внескiв, благодiйних та добровiльних внескiв пiдприємств, органiзацiй, установ, громадських об'єднань, окремих громадян; […]»

 

Радою ГО ЛРУ було прийняте рішення, що громадяни, які не хочуть бути членами національної радіоаматорської організації, або були виключені з неї з різних причин, проте виявили бажання користуватися послугами бюро обміну радіоаматорськими листівками-підтвердженнями (QSL-бюро) ЛРУ, матимуть змогу отримати таку можливість, лише за умови сплати ними благодійного внеску, який буде використаний на здійснення статутних цілей та завдань ЛРУ.

Об’єм благодійного внеску визначений як мінімальний відносно сплати послуг, що здійснюють не члени  радіоаматорських організацій сусідніх країн за можливість отримувати картки-підтвердження через національні QSL-бюро. За інформацією, що отримана із відкритих джерел, такий мінімальний внесок становить 20-25 у.о. на рік.  Враховуючи непросту економічну ситуацію, що склалася в Україні, та патріотичну спрямованість діяльності ЛРУ, пропонується зменшити такий внесок до 10 у.о.  (у перерахунку на курс НБУ на момент прийняття рішення – 250 грн) на рік.

 

Зразки заяв про сплату добровільного благодійного внеску та про можливість обслуговування у QSL-бюро ЛРУ у форматі MS Word та у форматі Adobe Acrobat (PDF) розміщені у відповідному розділі цього сайту.  

Зацікавлених радіоаматорів просимо надсилати заяви на ім'я керівника вінницького осередку ГО ЛРУ Харитончука Віктора Івановича будь яким, зручним для них способом:

  • особисто
  • поштою, на адресу: а/с 8145, Вінниця 21050
  • фотокопію (наприклад, знімок камерою мобільного телефону) на електронну адресу vovlru@ukr.net

Сплатити благодійний внесок на 2016 рік у розмірі 250,00 гривень можна тільки банківським переказом у касі Ощадбанку, зразки заповнення платіжного повідомлення у форматі MS Word та у форматі Adobe Acrobat (PDF) розміщені у відповідному розділі цього сайту.

Про проведений платіж просимо повідомити на електронну адресу vovlru@ukr.net .

Просимо зберігати квитанцію про оплату, або надіслати її фотокопію на адресу vovlru@ukr.net .

 

Оплата благодійного внеску передбачає індивідуальний відбір карток конкретного радіоаматора та відправку їх на адресу обласного підрозділу ГО ЛРУ.

 

Зі всіх питань, щодо сплати благодійної допомоги на користь ГО ЛРУ просимо звертатись на адресу електронної пошти vovlru@ukr.net

 

Повідомляємо, що згідно вимог закону України "Про громадські організації", у Вінницькому відокремленому підрозділі завершена загальна  перереєстрація членів ГО ЛРУ.

 

Просимо взяти до уваги, що 30 червня 2016р. спливає кінцевий термін сплати членських внесків за 2016 рік, та у відповідності із Статутом організації, члени ЛРУ, які без поважної причини ухилилися від такої сплати, мають бути виключені з лав організації без права поновлення на протязі року:

 

«4.7. […] Член ЛРУ за несплату щорiчного членського внеску на протязi шести та бiльше мiсяцiв без поважних причин, рiшенням вiдповiдної Ради виключається з членiв ЛРУ. Повторний вступ до ЛРУ здiйснюється на загальних пiдставах, але не ранiше нiж через рiк з моменту прийняття рiшення про виключення.»

 

У відповідності з п.4.2. Статуту ГО ЛРУ, прийом у члени проводиться за особистою письмовою заявою, тільки після позитивного рішення Ради обласного відокремленого підрозділу:

 

«4.2. Прийом в члени ЛРУ проводиться Радами обласних (АР Крим, м.м. Київ та Севастополь) вiддiлень ЛРУ та вiдповiдними Радами регiональних органiзацiй радiоаматорiв за особистою письмовою заявою.»

 

Зразки заяв у форматі MS Word та у форматі Adobe Acrobat (PDF) розміщені у відповідному розділі цього сайту.  

Зацікавлених радіоаматорів просимо надсилати заяви на  ім'я керівника вінницького обласного підрозділу ЛРУ Харитончука Віктора Івановича  будь яким, зручним для них способом:

  • особисто
  • поштою, на адресу а/с 8145, Вінниця 21050
  • фотокопію (наприклад, знімок камерою мобільного телефону) на електронну адресу vovlru@ukr.net

 

Заяву буде розглянуто Радою вінницького осередку ЛРУ. Звертаємо вашу увагу, що сплатити членський внесок буде запропоновано тільки в разі винесення позитивного рішення по заяві. Розмір членського внеску на 2016 рік встановлено 50,00 гривень.

 

Сплатити членський внесок на 2016 рік у розмірі 50,00 гривень можна тільки банківським переказом у касі Ощадбанку, зразки заповнення платіжного повідомлення у форматі MS Word та у форматі Adobe Acrobat (PDF) розміщені у відповідному розділі цього сайту.

 

Враховуючи непросту економічну ситуацію в країні та патріотичну спрямованість діяльності Вінницького осередку ЛРУ, додаткові внески на розвиток обласного підрозділу в 2016 році збиратися не будуть.  Таким чином, єдиним членським внеском на 2016 рік є 50,00 гривень на користь національної радіоаматорської організації України.

 

Про проведений платіж просимо повідомити на електронну адресу vovlru@ukr.net.

Просимо зберігати квитанцію про оплату, або надіслати її фотокопію на адресу vovlru@ukr.net.

 

Повний перелік членів організації буде розміщено на цьому сайті та на сайті штаб-квартири організації.

 

Зі всіх питань, щодо набуття членства у організації просимо звертатись на адресу електронної пошти vovlru@ukr.net

№ 023  від  « 31 »  березня 2016 р.                                                          Марценюку В.П.

а/с 13

м. Вінниця

21014

 

ГО Ліга радіоаматорів України розглянула ваше звернення та повідомляє наступне. На момент створення громадської організації її діяльність здійснювалась на підставі Статуту  та законів України, а саме, Закону України «Про об’єднання громадян» (1992 р.).

В 2013 році Верховна Рада України  прийняла Закон України «Про громадські об'єднання». Відповідно до цього закону Закон України «Про об’єднання громадян» (1992 р.) втратив чинність, а прикінцеві положення нового закону передбачають приведення діяльності організації у відповідність з новими вимогами.

Саме вимоги Закону України «Про громадські об'єднання» передбачають створення відокремлених підрозділів організації, що ГО Ліга радіоаматорів України і було зроблено та внесено відповідні зміни до органів реєстрації.

Враховуючи викладене, ГО Ліга радіоаматорів України не вважає, що в її діяльності були порушені ваші нематеріальні права.

 

 

Секретар ЛРУ                                Лякін А.В.

Робота QSL-бюро UARL з 25 квітня по 10 травня 2016 р.

Вхідну іноземну пошту отримано та розібрано :

Японія – 15,0 кг

Австрія – 4,9 кг

Росія (Челябінськ) – 6,5 кг

Румунія – 0,2 кг

Індія – 0,2 кг

Естонія – 2,5 кг

Болгарія – 2,0 кг

Росія (СРР) – 5,0 кг

Китай – 0,3 кг

Німеччина – 36,2 кг

Надіслано пошту в наступні країни :

Росія

Словаччина

Чехія

Ізраїль

Бразилія

Угорщина

Польща

Молдова

США ( W3 Bureau )

Для членів ЛРУ пошту надіслано в наступні області :

Запорізька

Рівненська

Полтавська

Кіровоградська

Донецька

Миколаївська

Закарпатська

Львівська

Харківська

Вітаємо наших членів із відмінним результатом:

Геннадія Чумакова

Олександра Човгана

Сергія Зеленського

Олександра Марчука

Артема Паламарчука

Сергія Вічина

 

Хто на травневі свята в ліс на шашлик, хто у Львів до ресторації, а спортсмени радіоорієнтувальники – у львівські ліси, бігати на змаганнях. Ця місцевість схожа до місця найближчого кубка Європи у польському Замощi, з величезними ярами та хащами. 

На чемпiонат у Львові 5-9 травня зібралися найкращі спортсмени-радіопеленгатори з усіх куточків України, у тому числі з Криму та Донецька, а також із Словаччини. Чотири дні важкої боротьби, дві зливи, складні та цікаві дистанції очікували спортсменів.  Треба було щодня бігти 10 кілометрів по бездоріжжю і за допомогою радіоприймачів знаходити радіопередавачі («лисиці»).

Львівські старти були останнім етапом відборів юнаків і дівчат до юнацької збірної, і наші спортсмени повернулися додому з горою нагород, завоювавши ліцензії на участь у Першості Європи в Норвегії.

Також ці змагання були відбірковими і для спортсменів 21+, якi відбираються на Чемпіонат світу (Болгарія) та на кубок Європи (у польському Замощі).

Загалом вінничани привезли 24 медалі та стали чемпіонами  України майже у всіх вікових групах.

У категорії Ж-14 перемогла Аліна Солоненко, Ч-21 - Олександр Марчук, Ч-50 - Геннадій Чумаков.

Команда у складі Мирослави Солоніної, Жанни Бадік та Аліни Солоненко перемогла у Ж-14.

Команда у складі Олександра Човгана та В'ячеслава Кіченко стала чемпіоном у Ч-40.

Отже, половина збірної України з радіопеленгації буде складатися із вінничан!

Так тримати, друзі!

Опублікований Протокол засідання Головної суддівської колегії Чемпіонату України з радіозв'язку на коротких хвилях телетайпом 2016 р.

Завдяки зусиллям UT4NY, UT5NC та UT9NA  Вінницька область знаходиться усередині турнірної таблиці

у обласному заліку в усіх трьох турах чемпіонатів України з радіозвязку на КХ: телеграф, телефон та телетайп.

Ми вдячні вам, друзі!

Опублікований Протокол Головної суддівської колегії Чемпіонату України з радіозв'язку на коротких хвилях телефоном 2016 року.

Справжніх телеграфістів запрошуємо прийняти участь. Регламент змагань доступний за посиланням http://vovlru.cc.ua/files/Kubok_LP.rtf

Кубок України на КХ (мала потужність) телеграфом 2 травня 2016р. з 15:00 до 18:59 UT (з 18:00 київського часу до 21:59 київського часу).

Загальне керівництво проведення змагань здійснює Державна служба молоді та спорту України (далі – ДСМСУ) та Ліга радіоаматорів України (далі – ЛРУ).

Безпосереднє проведення змагань, покладається на структурні підрозділи з питань фізичного виховання і спорту обласної держадміністрації

та Головного суддю змагань, призначеного ЛРУ і затвердженого наказом ДСМСУ.

Кубок України проводиться в чотири тури, по одній годині кожний.

Перший тур: з 15:00 до 15:59 UT (UT міжнародний час, аналог GMT),

другий тур: з 16:00 до 16:59 UT

третій тур: з 17:00 до 17:59 UT

четвертий тур: з 18:00 до 18:59 UT

Вихідна потужність передавача для всіх учасників не більше 100 Ватт.

Вид випромінювання ТЕЛЕГРАФ (СW).

Рекомендовані частоти:

3,510 – 3,560 Мгц;

7,010 – 7,060 Мгц;

Підгрупи учасників:

Один оператор - всі діапазони (SINGLE-OP ALL),

Багато операторів - всі діапазони (MULTI-OP ALL - 1 TX).

Звіт для контролю (CHECKLOG).

Змагання засновані на честь Сергія Степановича Жидковського, оператора дротяного телеграфу

вузлової залізничної станції Жмеринка,  котрий у квітні 1912 року, вперше в Російській імперії, здійснив

вихід в ефір на саморобній аматорській радіостації іскрового телеграфу.

Чудовий переклад українською умов проведення цих змагань зробив Юрко Петрович UT5NC.

Також щиро вдячні Василю Миколайовичу, UT0NN за послідовну, чудово організовану, PR компанію

з популяризації «фірмового» вінницького контесту на Україні та за її межами.

Умови російською  та українською мовою.

 

Вінницькі спортсмени вибороли перше загальнокомандне місце

у юнацькому Чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації

Він має статус етапу відбору до збірної України, яка в липні цього року виступатиме на чемпіонаті Європи у Норвегії. У трійку кращих також увійшли команди Сумщини та Волині.

Змагання проходили у Вінниці з 15-го по 17-те квітня. У них взяли участь близько 80-ти спортсменів з дев’яти областей України.

Вінниччину представляли 16 спортсменів, вихованці тренера міської спортшколи № 2 С.Зеленського. Чемпіонат України підтримали медіа-корпорація RIA, Вінницька обласна організація Товариства сприяння обороні України, спорткомітет Вінницької міської ради, облспортуправління і міська спортшкола №2.

Традиційно Вінницьке обласне відділення Ліги радіоаматорів України також не залишилось осторонь від такого важливого спортивного заходу. Така співпраця зовсім не випадкова, адже організатор змагань, президент Федерації радіоспорту Вінницької області, Василь Васильович Колодяжний, головний суддя змагань Майборода Сергій Володимирович (UT5UGW) та заст.головного судді Зеленський Сергій Григорович – активні члени Ліги радіоаматорів України на протязі багатьох років.

За клопотанням організаторів, під час проведення змагань оперативний диспетчерський радіозв’язок, контроль на маршрутах та організаційну підтримку забезпечували, крім інших, голова ВОВ ЛРУ В.Харитончук (UT4NW), С.Іванов (UT9NA), Г.Чумаков (UT7ND), О.Човган (UT5NY) та А.Моховіков (UT5NM).

На урочистому відкритті змагань президент медіа-корпорації RІА, віце-президент Федерації радіоспорту Вінницької області, член ЛРУ і діючий радіоспортсмен - Олександр Човган (UT5NY) у своєму виступі, серед іншого, зазначив: «Ми допомагаємо розвитку спортивної радіопеленгації вже 25 років. За цей час наше місто вісім разів приймало чемпіонати України, а збірна Вінниччини, за своїми спортивними досягненнями є другою, після національної збірної. Останнім часом у вінницькій радіопеленгації спостерігається очевидний прогрес, адже наші спортсмени здобувають медалі навіть на чемпіонатах Європи та світу».

В перший день учасники «полювали на лисиць» у Лісопарку. Змагалися у вправі «спринт» на діапазоні 3,5 МГц. Вінницькі спортсмени здобули одне «золото» – чемпіоном став Володимир Пащенко (категорія до 14 років). Окрім того, вінничани посіли перше, друге і третє місця в своїх категоріях у командному заліку. На другий день змагання на класичній дистанції (на діапазоні 144 МГц) проходили в Сабарові. Тут господарі чемпіонату виступили значно краще. Чемпіонами стали збірники України Максим Дремлюга (до 14 років), Богдан Войцехівський (до 16 років) і Жанна Бадік (до 14 років). Окрім того, віце-чемпіонкою виявилася Аліна Солоненко (до 14 років). В командному заліку вінничани перемогли у всіх трьох підгрупах! Чемпіонат фінішував у неділю змаганнями на класичній дистанції (на діапазоні 3,5 МГц). У категорії до 14 років чемпіонкою стала Аліна Солоненко, срібною призеркою – Мирослава Солонина. В командному заліку в категорії дівчат до 14 років кращою виявилася наша команда, серед юнаків до 14 років вінничани посіли друге місце, а юнаки до 16 років – третє.

Вінницький обласний осередок ЛРУ, за вагомий внесок у організацію та проведення судійства, допомогу у обслуговуванні дистанцій під час проведення Чемпіонату, нагороджений Грамотою Центрального комітету Товариства сприяння обороні України та відзначений Подякою від Вінницької обласної організації ТСО України.

Змагання закрито. Наступні відбудуться з 6 по 9 травня у Львові. Це буде заключний юнацький чемпіонат. За його підсумками сформують склад збірної команди України, яка у липні боротиметься на Чемпіонаті Європи у Норвегії.

Повну версію статті з підбіркою фото можна переглянути за посиланням http://vovlru.cc.ua/17042016/Vinnytsia_Chempionat_unioriv.html

 

Традиційно 18 квітня «Всесвітній день радіоаматора» відзначають в  країнах «Міжнародного радіоаматорського союзу»

(The International Amateur Radio Union, IARU), членом якого є Ліга радіоаматорів України.

Дата для «Всесвітнього дня радіоаматора» вибрана не випадково. Саме в цей день, 18 квітня, в 1925 році,  був створений

«Міжнародний радіоаматорський союз», що об'єднує всіх людей які серйозно займаються радіоаматорським зв'язком.

Повідомляємо, що з 15 по 17 квітня у Вінниці проходить Чемпіонат України серед юнаків зі спортивної радіопеленгації.

Організатори змагань: ТСО України та Федерація радіоспорту Вінницької області.

Обласний осередок Ліги радіоаматорів України, традиційно, не залишився у стороні від цього важливого заходу.

Засіданням Ради ГО ЛРУ, що відбулося 11 квітня 2016 року затверджено Протокол Чемпіонату України із радіозв’язку на КХ телеграфом.

Із фотокопією протоколу можна ознайомитися за посиланням

За інформацією обласного круглого столу вінницьких радіоаматорів (Неділя, о 8:00 на частоті 3608,00 кГц)  повідомляємо про призначення

 

Корисне та цікаве відео з обласної конференції наших Одеських друзів можна переглянути за посиланням.

https://youtu.be/fxhYZKkMvSs

https://www.youtube.com/watch?v=fxhYZKkMvSs&feature=youtu.be

 

 

Резолюція 85-9

(Доповнено 2009)

 

Стосовно QSL бюро

 

Адміністративна Рада IARU, Окленд, Листопад 1985,

 

усвідомлюючи, що обмін QSL картками є «Найвищою ввічливістю» в

радіоаматорському зв’язку

 

усвідомлюючи, що вартість обміну картками між окремими радіостанціями

в більшості випадків є неприйнятною інакше, як через міжнародну

систему QSL бюро

 

усвідомлюючи, що радіоаматор, який посилає картку через бюро в

більшості випадків не може знати чи аматор, якому адресована картка,

є членом  його національної організації-члена IARU, та

 

усвідомлюючи, що більшість організацій-членів IARU мають систему бюро

для вхідник карток як для членів, так і для не членів, хоча деякі

організації з поважних причин не мають можливості обслуговувати не

членів організації, навіть, якщо всі витрати на це повністю

компенсуються

 

ухвалює, що організаціям-членам IARU настійливо рекомендується , де

це можливо, забезпечити отримання вхідної QSL пошти для не членів

організацій, якщо такі не члени згодні оплачувати повну вартість

такого сервісу  і забезпечити відповідні методи і засоби доставки

карток для не членів, та

 

також ухвалює, що організації-члени IARU не

повинні направляти QSL картки на бюро, які керуються не членами IARU ,

якщо в країні існує організація-член IARU яка направляє картки для не

членів, які сплачують повну вартість такого сервісу.

 

Наведено у перекладі UX7CQ, нижче мовою оригіналу.

 

Короткий коментар UT9NA.

Україна належить якраз до тих, небагатьох країн де

національні організації – члени IARU з поважних

причин не мають можливості обслуговувати не

членів організації, навіть, якби всі витрати на це повністю

компенсувалися. 

Така ситуація склалася внаслідок обєктивних обставин,

а саме,  ЛРУ  не має права здійснювати підприємницьку

діяльність, тобто не може надавати послуги стороннім

особам за плату, може лише задовольняти інтереси

своїх членів. Заснування відокремленої комерційної структури,

що могла би виконувати делеговані функції обробки та

пересилання QSL листівок також, з практичної точки зору,

неможливе через фінансові складнощі та необхідність

обовязкового ліцензування такого виду діяльності.

У цьому немає жодного лихого умислу, лише недосконалість

та складність вітчизняного законодавства що регулює такі

види діяльності.

 

RESOLUTION 85-9

(Revised 2009)

 

concerning QSL bureaus

 

The IARU Administrative Council, Auckland, November 1985,

 

recognizing that the exchanging of QSL cards is a "final courtesy" in an

Amateur Radio communication,

 

recognizing that the cost of exchanging cards between individual amateur

stations is prohibitive in most cases, unless an efficient international

bureau system in operation,

 

recognizing that an amateur who sends a card via the bureau usually has no

way of knowing whether the amateur to whom it is addressed is a member of

his national IARU society, and

 

recognizing that most IARU member-societies operate incoming bureau

systems that are available to members and non-members alike, but that some

are unable, for good and sufficient reason, to provide service to

non-members even it the expenses of doing so are fully reimbursed,

 

resolves that member-societies are strongly encouraged, whenever possible,

to provide incoming QSL bureaus service to non-members within their

operating territory, if such non-members agree  to pay the full cost of

this service; and if they are not already doing so, to explore appropriate

means and methods for delivering QSL cards to non-members, and

 

further resolves that member-societies shall not forward QSL Cards to

bureaus operated by non-members of IARU, if there is an IARU

member-society in the country concerned that  forwards cards to

non-members who agree to pay the full cost of this service.

 

 

Шановні колеги,

 

Національні організації-члени IARU можуть отримувати листи від організації з назвою

ВРЛ з оскарженням повноважень нашого дійсного члена (ЛРУ) і твердженням, що ВРЛ є

більш повноважним представником IARU в Україні та вказанням нової адреси для

пересилання QSL карток в Україну.

 

Минулого тижня 1-й Район IARU отримав схожий та більш детальний Лист від президента

ВРЛ подібного змісту, стверджуючий, що існуюча організація (ЛРУ) не може надалі

представляти радіоаматорів України в IARU. Ми провели дослідження з приводу деяких

тверджень, викладених в листі ВРЛ і не знайшли достатніх підстав для підтвердження

вимог, які містяться в листі.

 

Наразі Україна знаходиться в дуже складному становищі і 1-й район IARU вважає, що

допоки не буде надано серйозних доказів протилежного, існуюча організація ЛРУ 

заслуговує на нашу повну підтримку. Так само існуючі умови пересилання QSL пошти

через ЛРУ мають залишатися в силі.

 

Тому прошу не сприймати ініціатив ВРЛ. IARU буде і надалі підтримувати нашого

дійсного члена від України - ЛРУ.

 

73

 

Don Beattie, G3BJ

President IARU Region 1

 

Наведено у перекладі UX7CQ, нижче мовою оригіналу.

 

Dear Colleagues,

 

Member Societies in IARU may receive a letter from an organisation called

UNGO-UARL, challenging the status of our incumbent member society (UARL),

claiming that UNGO-UARL is a more relevant Member Society for IARU in

Ukraine, and pointing out a new bureau route for QSL cards into Ukraine.

 

Last week, IARU Region 1 received a similar, but more detailed, letter from

the President of UNGO-UARL with similar content, claiming that the existing

member society, UARL, was no longer appropriate to remain Member Society for

Ukraine. Since that time, we have conducted an investigation into some of

the assertions made in the letter from UNGO-UARL, and cannot find sufficient

grounds to justify the claims which it makes.

 

Ukraine is in a very difficult position at the moment, and IARU Region 1

believes that until or unless there is serious evidence to the contrary, the

existing society, UARL, deserves our total support. Similarly the existing

QSL bureau arrangements through UARL should remain in place.

 

Please therefore disregard suggestions from UNGO-UARL. IARU will continue to

support our existing Ukraine Member Society, UARL.

 

73

 

Don Beattie, G3BJ

President IARU Region 1

 

На офіційному сайті Ліги радіоаматорів України http://uarl.org.ua сьогодні опубліковано:

 

1.      Персональний склад комітетів ЛРУ http://uarl.org.ua/index.php/struktura/komiteti

2.      Фотокопія договору про співпрацю між Міністерством молоді та спорту України і Лігою радіоаматорів України

3.      Фотокопія наказу  Міністерства молоді та спорту України про надання ГО «Ліга радіоаматорів України»

      статусу національної спортивної федерації

4.      Протокол засідання Головної суддівської колегії Чемпіонату України з радіозв'язку на коротких хвилях

      телеграфом 2016 р. від 31 березня 2016р. м. Київ

 

Не дивлячись на невелику кількість учасників телеграфного Чемпіонату України від Вінницької області,

Вінниччина не пасе задніх у обласному заліку. Загалом у телеграфному турі ЧУ 2016 року прийняло участь

близько 140-ка аматорів, для порівняння – близько 150-ти у минулому році.

 

 

Ліга радіоаматорів України повідомляє про реєстрацію емблеми (знака) як інтелектуальної власності організації

      першоджерело http://uarl.org.ua

 

Шановні колеги,

ГО Ліга радіоаматорів України повідомляє про реєстрацію емблеми (знака) як інтелектуальної власності організації.

Зазначаємо, що з моменту опублікування відомостей про реєстрацію використання знаку третіми особами

підлягає переслідуванню відповідно до діючого законодавства.

Свідоцтво про право інтелектуальної власності на знак чинне до 29 грудня 2024 року.

Ознайомитись з офіційною публікацією можна наступним чином:

1. Офіційний сайт Українського інституту інтелектуальної власності (Укрпатент), підрозділ бюлетенів http://base.uipv.org/searchBUL/

2. Розділ "Відомості про видачу свідоцтв України на знаки для товарів та послуг" (ліва колонка на сторінці)

3. Бюлетень № 6/2016 від 25.03.2016 4. Запис № 368

Вітаємо всіх членів ЛРУ.

UT3UY

 

      першоджерело http://uarl.org.ua

Шановні колеги !

 

13-го березня пройшов телеграфний тур Чемпіонату України із радіозв'язку на КХ. За попередніми даними участь в чемпіонаті прийняли 140 індивідуальних та колективних учасників.

 

Регулярно до суддівської колегії надходять звіти, тож результати змагань будуть підведені вчасно.

 

Розпочалася підготовка до телефонного та телетайпного турів.

Ми запрошуємо всіх бажаючих підтримати спортивний дух, що панує серед контестменів, та прийняти участь у наступних турах Чемпіонату.

 

Але треба зауважити на деструктивну позицію керівництва клубу UCC та прямі заклики щодо неучасті в чемпіонаті, тобто фактичного бойкоту змагань.

Така позиція не відповідає основним принципам співпраці, що об'єднувала зусилля клубу та ЛРУ при проведенні чемпіонатів, та суперечить умовам двосторонньої угоди.

У зв'язку з цим, ЛРУ має підстави для припинення дії угоди із UCC.

 

Подальшу організацію та суддівство Чемпіонату ЛРУ буде здійснювати без сторонньої допомоги із залученням суддів – членів ЛРУ.

 

Безпосередньо перед початком телеграфного туру надходили пропозиції щодо можливих змін регламенту з метою підвищення інтересу до чемпіонатів України.

Для опрацювання регламенту та його затвердження на 2017 рік, прохання надавати свої пропозиції на адресу КХ-комітету ЛРУ.

 

UT3UY, UT8IO, UX0FF, UT5NM, UT9FJ, UX7CQ

 

Палко вітаємо нових членів Вінницького обласного відділення Ліги радіоаматорів України!

Шановні друзі, у нас, в обласному відділенні, суттєве поповнення. Завершився основний етап формування складу первинних

осередків нашої громадської організації. Можемо з упевненістю підсумувати – еліта радіоаматорського руху Вінниччини  сформована!

Нас сьогодні – 24 радіоаматора. Докладні списки будуть опубліковані найближчими днями у відповідних розділах

цього та головного сайту організації http://uarl.org.ua

 

Повідомляємо, що 4 березня 2016 р. під час засідання Ради Громадського об’єднання Ліга радіоаматорів України в режимі скайп-конференції, серед інших питань, відбулося затвердження складу КХ комітету, голова Микола Овчаренко UT8IO, члени Микола Лаврека UX0FF,  Андрій Моховіков UT5NM, Олександр Сорокін UT9FJ та Олександр Дзюбук UX7CQ. Бажаємо плідної праці!

 

Повідомляємо, про державну реєстрацію радіоаматорської організації Громадська організація «Вінницький обласний спортивно-технічний радіоклуб» (скорочено ГО «ВОСТР»), реєстраційний номер запису у Державному реєстрі громадських об’єднань № 1454873.

Бажаємо нашим друзям успіхів у всіх починаннях на благо пересічних українських радіоаматорів.  Маємо надію на плідну співпрацю.

 

Реєстраційний номер запису

1454873

Стан

зареєстровано

Тип запису

Громадське об'єднання (із статусом юридичної особи)

Повне найменування

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПОРТИВНО - ТЕХНІЧНИЙ РАДІОКЛУБ"

Скорочене найменування

ГО "ВОСТР"

Найменування іноземною мовою

PUBLIC ORGANIZATION "VINNYTSA REGIONAL SPORTING - TECHNIC RADIOCLAB"

Організаційно-правова форма

Громадська організація

Здійснення підприємницької діяльності

Ні

Місцезнаходження

21050, Вінницька обл., м. Вінниця, Ленінський (назва нечинна) р., вулиця Визволення , будинок 2, лфіс 301

Засновники

...

Керівні органи

...

Місцезнаходження Реєстраційної справи

Вінницька обл., Реєстраційна служба Вінницького міського управління юстиції Вінницької області, Контактні дані: 21050, м. Вінниця, вул. Соборна, буд. 59, тел.:(0432) 66-01-67

Дата внесення останніх змін

04.03.2016 11:33:28

 

ЗАСНОВНИКИ

Гнатовський Володимир Віталійович

Марцелюк Валерій Пантелеймонович

 

ПІБ

Посада

Марценюк Валерій Пантелеймонович (керівник)

Голова

Пращук Валентин Вячеславович

заступник голови ради

Гнотовський Володимир Віталійович

секретар ради

 

4 березня 2016 р. відбулось засідання Ради Громадського об’єднання Ліга радіоаматорів України в режимі скайп-конференції.

 

Основні питання, що були обговорені, та за якими прийняті рішення:

 

1. Призначення Секретаря ЛРУ.

На позачерговій Конференції ЛРУ, яка відбулась в м. Києві 23 січня 2016 р., рішення щодо кандидатури Секретаря ЛРУ було відтерміноване та право остаточного затвердження надано Раді ЛРУ.

Секретарем ГО ЛРУ на засіданні Ради 04.03.2016 р. одноголосно обрано Лякіна Андрія Вікторовича, UT2UB.

 

2. Питання бюджету.

Наповнення бюджету проходить у плановому порядку згідно поточних графіків. Статті бюджету для фінансування заходів ЛРУ формуються за планами роботи. Додаткове фінансування заплановано за рахунок спонсорської допомоги. 

 

3. Переобрання голови КВ-комітету.

На прохання Олександра Сорокіна, UT9FJ, його було переобрано на посаді голови КВ-комітету.

Головою КВ-комітету ЛРУ одноголосно обрано Миколу Овчаренка, UT8IO.

 

4. Рішення щодо створення Чернівецького обласного відділення ЛРУ.

Керуючись рішеннями Конференції радіоаматорів Чернівецької області, положеннями Статуту ЛРУ, чинним законодавством України, одноголосно прийняте рішення про створення Чернівецького обласного відділення Громадської організації Ліга радіоаматорів України.

Відповідні зміни до Держреєстру будуть внесені у визначений законодавством термін.

 

5. Питання щодо діяльності QSL-бюро Ліги радіоаматорів України.

Одноголосно затверджене рішення про обслуговування виключно членів ЛРУ. Починаючи з 15 березня 2016 р. радіоаматорська кореспонденція, що надходить на адресу QSL – бюро ЛРУ, буде підлягати спеціальній обробці та відправлятися на обласні відділення тільки для членів ЛРУ.

QSL - пошта для радіоаматорів, що за станом на 15.03.2016 р. не є членами організації, тимчасово, до 30-го червня 2016 р., буде зберігатися в QSL-бюро. Після 30.06.2016 р. пошта буде повернена відправникам. Кошти на проведення такої процедури будуть отримані за рахунок спонсорської допомоги.

QSL-пошта для колективних радіостанцій буде оброблятися та розсилатися без будь-яких умов.

На прохання радіоаматорів м. Донецьк прийняте окреме позитивне рішення.

 

6. Ситуація щодо дій групи осіб проти ГО ЛРУ.

На протязі майже двох років група осіб, що позиціонує себе як радіоаматори, здійснює спроби взяти контроль над діяльністю Громадського об’єднання Ліга радіоаматорів України.

Незаконні дії та спроба проведення позачергової Конференції в м. Києві 30 травня 2015 р. з метою розвалити ЛРУ, були своєчасно призупинені та виправлені, що, в свою чергу, підтверджено відповідними змінами в державних реєстрах.

Дії групи осіб супроводжувались та продовжують супроводжуватися відкритою дезінформацією в інтернет-просторі, брехнею, погрозами, підкупом, т.і.

Рада ЛРУ впевнена, що основна ціль цієї групи – розвал національної організації.

Факти останніх декількох тижнів підтверджують ці висновки :

6.1. Зареєстровано організацію ГС ВРЛ, назва якої в англійському написанні штучно викривлена для співпадіння з нині існуючою для ЛРУ (Ukrainian Amateut Radio League) ;

6.2. Для ідентифікації цієї організації незаконно використано емблему ГО ЛРУ та  IARU, що вже є порушенням не тільки українського законодавства ;

6.3. Існуючий інтернет-ресурс, що використовується цією організацією, позіціонується як, начебто, справжня ГО ЛРУ , використовуючи фальшиву інформацію ;

6.4. Групою осіб надаються кошти, походження яких є сумнівним, для фінансування діяльності в областях з метою дискредитації безпосередньо ЛРУ та її керівництва ;

6.5. Представниками цієї групи осіб було зібрано кошти з радіоаматорів для, начебто, сплати внесків в ЛРУ.

Ці кошти не є внесками в ЛРУ та на рахунок не надходили, а організація ГС ВРЛ не є правонаступником ГО ЛРУ ;

6.6. Надаючи недостовірну інформацію, під виглядом правонаступництва ЛРУ з метою, начебто, розвитку радіоспорту, підрозділами ГС ВРЛ в деяких містах, зокрема Кіровоград, Чернігів, т.і., орендуються приміщення.

Насправді, договір про співпрацю підписано між ГО ЛРУ та ТСО України ;

6.7. На інформаційних ресурсах, що контролюються цією групою осіб, розміщено сфальшовану інформацію про проведення національних чемпіонатів на КХ, яка, в свою чергу, була продубльована на радіоаматорських ресурсах національних організацій інших країн, що може стати причиною зриву проведення офіційних національних чемпіонатів, графік та положення яких затверджені Мінмолодьспорту України ;

6.8. З метою дезінформації ГС ВРЛ було орендовано абонентську скриньку №33 на поштовому відділенні Київ -1. 

Адреса схожа, а за написанням співпадає з офіційною адресою QSL-бюро ЛРУ, а саме:

UARL QSL-bureau, P.O.Box 56 , Kyiv -1, 01001, Ukraine

UARL QSL-bureau, P.O.Box 33 , Kyiv -1, 01001, Ukraine

6.9. Для подальшої дискредитації національної організації ГО ЛРУ було розіслано листи на бланках із символікою ЛРУ та IARU в міжнародні радіоаматорські організації та спілки із вказаною невірною поштовою адресою з метою перебрати на себе радіоаматорську кореспонденцію.

Цими діями група осіб вже створила ситуацію, що завдала суттєвої шкоди іміджу України на міжнародній арені та ЛРУ у радіоаматорському світовому товаристві, та виправлення якої потребує зусиль та державної підтримки.

 

Рада ЛРУ має особливу думку щодо можливої участі сторонніх осіб або структур у ситуації, що склалася навколо ЛРУ.

Безпосередня фінансова підтримка на проведення незаконних дій проти ЛРУ, як свідчить інформація із областей, надходить під егідою співпраці з одним із мобільних операторів в особі технічного працівника середньої ланки цього мобільного оператора, який за своїми функціональними обов’язками, можливо, має відношення до подій, що наведені нижче.

Свого часу незаконні збройні формування, що приймали участь у анексії українських територій на початку 2014 р., на етапі захоплення, використовували для зв’язку на території України саме мережу цього оператора. В подальшому, після зафіксованих порушень у наданні послуг зв’язку та aналізу роботи оператора з’ясувалось, що доступ до каналів зв’язку та комутаторів міг здійснюватись з території іншої держави, що могло надавати можливість прослуховувати розмов абонентів цього оператора на території України, з’ясовувати номери телефонів груп абонентів, аналізувати територіальну приналежність, розташування, т.і., та, ймовірно, могло стати причиною створення багатьох негативних ситуацій під час проведення АТО.

Такі дії підтверджені спеціальним розслідуванням, що було проведене НКРЗІ та одним із підрозділів СБУ.  Відповідний акт свого часу було викладено у відкритому інформаційному ресурсі.   

 

У зв’язку з наведеним вище, враховуючи, що Ліга радіоаматорів України є національною громадською організацією, має статус Національної федерації з радіоспорту та об’єднує громадян України  різних за віком та представників різних верств, Рада прийняла рішення звернутись до відповідних державних органів з метою захистити громадян України від групи осіб, дії яких спрямовані на розвал організації та дискредитацію Держави на міжнародній арені. 

 

7. Рада ЛРУ прийняла рішення про проведення заходів щодо святкування 25-ї річниці створення ЛРУ.

Пропозиції для розробки плану, бюджету, т.і., будуть прийматися на протязі трьох тижнів з моменту опублікування спеціального повідомлення на сайті ЛРУ.

Затвердження планів і заходів буде здійснюватиметься спеціальною групою з підготовки.

Детальна інформація буде розміщена на офіційному сайті ЛРУ до 10-го березня.

У Суботу 20 лютого 2016 року обласним QSL-бюро було отримано близько 6,5 кг вхідної кореспонденції для аматорів

Вінницької області членів Ліги радіоаматорів України, що сплачували внески у 2015 році.

Листівки надійшли для 125-ти позивних, серед них 119 індивідуальних та 6 колективних.

Найбільшу кількість радіоаматорських листівок-підтверджень отримали UR5NF, UT8NT, UT3NK та UT4NY.

Наступне надходження QSL-пошти буде здійснено, у відповідності із Статутом,  лише для радіоаматорів,

що сплатили членські внески до Ліги радіоаматорів України за поточний, 2016 рік.

З питань отримання листівок – звертатися до відповідального за QSL обмін, Лева, UT4NY.

З порядком роботи та тарифами QSL-бюро можна ознайомитися на офіційному сайті ЛРУ

 http://uarl.org.ua/index.php/qsl-byuro/poryadok-raboti .

першоджерело uarl_forum_lru@googlegroups.com

Стосується сплати членських внесків

1. Членські внески, згідно положень Статуту ГО ЛРУ, перераховуються обласними відділеннями ЛРУ

на розрахунковий рахунок Громадської організації Ліга радіоаматорів України в АТ "Ощадбанк".

Банківські реквізити вказані на головній сторінці офіційного сайту ЛРУ http://uarl.org.ua

Призначення платежу: членські внески за 2016 рік.

Крайній термін перерахування внесків - 15 березня 2016 р. включно.

(Форма повідомлення для здійснення перерахунку наведена в додатку).

До штаб-квартири ЛРУ додатково надсилається список членів обласного відділення для внесення в

загальний реєстр членів ЛРУ.

2. Членство в ГО ЛРУ визначається на підставі заяви (форма наведена в додатку).

3. У разі, якщо радіоаматор (або група радіоаматорів) прийняли рішення бути членами Громадської організації

Ліга радіоаматорів України в іншому обласному відділенні ЛРУ, зокрема Київському міському відділенні (КМВ ЛРУ),

заповнюється заява наведеної форми та відправляється на адресу Голови Ради КМВ ЛРУ:

Плоткін Андрій Юхимович , ЛРУ, а/c 56, м. Київ -1, 01001

Внески сплачуються за процедурою, що наведена в п.1.

4. У разі перерахунку членських внесків групою осіб, обов'язковим є перелік осіб, що сплачують внески.

Перелік надсилається на електронну адресу libga@yandex.ru

 

Предидент ГО ЛРУ, Кириленко А.П., UT3UY

 

Повідомляємо, що останньою конференцією організації, яка відбулася у Києві 23 січня цього року, ініційована загальна перереєстрація членів. Тому, у відповідності з п.4.2. Статуту ГО ЛРУ, прийом у члени проводиться за особистою письмовою заявою. Зразок заяви у форматі MS Word та у форматі Adobe Acrobat (PDF) розміщені у відповідному розділі цього сайту.   Зацікавлених радіоаматорів просимо надсилати підписані заяви керівництву ВОВ ЛРУ будь яким, зручним для них способом:

-          особисто

-          поштою, на адресу голови Ради ВОВ ЛРУ

-          фотокопію (наприклад, знімок камерою мобільного телефону) на електронну адресу vovlru@ukr.net

У зв’язку із складною економічною ситуацією в країні, керівництвом ВОВ ЛРУ прийнято рішення відмовитися від сплати щорічного членського внесу на 2016 рік на користь ВОВ ЛРУ. Таким чином єдиним членським внеском на 2016 рік є 50,00 гривень на користь штаб-квартири ЛРУ у Києві.

Сплатити членський внесок на 2016 рік у розмірі 50,00 гривень можна будь-яким зручним способом:

-          особисто

-          банківським переказом у касі Ощадбанку, зразок заповнення платіжного повідомлення у форматі MS Word та у форматі Adobe Acrobat (PDF) розміщені у відповідному розділі цього сайту. Фотокопію квитанції про оплату надіслати на електронну адресу vovlru@ukr.net

Про проведений платіж просимо повідомити на електронну адресу vovlru@ukr.net

Після 15 березня 2016 року повний перелік членів організації буде розміщено на цьому сайті та на сайті штаб-квартири організації.

Зі всіх питань, щодо набуття членства у організації просимо звертатись на адресу електронної пошти vovlru@ukr.net

 

 

Повідомляємо, що єдиним структурним підрозділом ГО Ліга радіоаматорів України у Вінницькій області є ВІННИЦЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ ЛІГИ РАДІОАМАТОРІВ УКРАЇНИ, реєстраційний номер запису у Державному реєстрі громадських об’єднань №1451054

 

Реєстраційний номер запису

1451054

Стан

зареєстровано

Повне найменування

ВІННИЦЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ ЛІГИ РАДІОАМАТОРІВ УКРАЇНИ

Місцезнаходження

21021, Вінницька обл., м. Вінниця, Ленінський (назва нечинна) р., пр-т Космонавтів, 29, офіс 23

ПІБ керівника

Харитончук Віктор Іванович

Дата внесення останніх змін

07.12.2015 13:42:55

 

Повідомляємо, що Громадська організація «Вінницьке обласне відділення Ліги радіоаматорів України», реєстраційний номер запису у Державному реєстрі громадських об’єднань №1363059 у зв’язку із змінами у законодавстві, на сьогоднішній день не є, і не може бути структурним підрозділом ГО Ліга радіоаматорів України у Вінницькій області, не має права діяти від імені та в інтересах ГО Ліга радіоаматорів України, зокрема збирати членські внески в ГО Ліга радіоаматорів України на 2016 рік. Крім того, звертаємо увагу зацікавлених осіб, що реєстраційний номер запису у Державному реєстрі громадських об’єднань №1363059, не містить прізвища керівника, отже, юридичною мовою, цей запис "нікчемний", тому що не містить прізвища особи яка наділена правом підпису документів та правочинів.

Просимо взяти до уваги, що ми поважаємо керівництво, та всіх, без винятку, членів ГО  «Вінницьке обласне відділення Ліги радіоаматорів України» і готові розглянути будь-які варіанти плідної взаємовигідної співпраці.

 

Реєстраційний номер запису

1363059

Стан

зареєстровано

Повне найменування

Громадська організація "Вінницьке обласне відділення Ліги радіоаматорів України"

Місцезнаходження

Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Вінниченка, б. 6, кв. 8

Дата внесення останніх змін

14.06.2012 11:22:32

 

Повідомляємо, про державну реєстрацію, ще однієї, загальноукраїнської радіоаматорської організації Громадської спілки «Всеукраїнська радіоаматорська ліга» (скорочено ГС «ВРЛ»), реєстраційний номер запису у Державному реєстрі громадських об’єднань №1453551.

Бажаємо нашим друзям успіхів у всіх починаннях на благо пересічних українських радіоаматорів. Здорова конкуренція піде тільки на користь членам обох загальноукраїнських організацій. Маємо надію на плідну співпрацю.

 

Реєстраційний номер запису

1453551

Стан

зареєстровано

Тип запису

Громадське об'єднання (із статусом юридичної особи)

Повне найменування

ГРОМАДСЬКА СПІЛКА "ВСЕУКРАЇНСЬКА РАДІОАМАТОРСЬКА ЛІГА"

Скорочене найменування

ГС "ВРЛ"

Організаційно-правова форма

Громадська спілка

Здійснення підприємницької діяльності

Ні

Номер та дата видачі свідоцтва (дубліката)

видане 05.02.2016

Місцезнаходження

61072, Харківська обл., м. Харків, Дзержинський р., проспект Науки, будинок 58, кімната 21

Засновники

...

Керівні органи

...

Місцезнаходження Реєстраційної справи

Харківська обл., Харківське міське управління юстиції, Контактні дані: 61003, м. Харків, вул.Короленко, 16, тел.:(057) 731-58-06

Дата внесення останніх змін

10.02.2016 11:10:40

 

ПІБ

Посада

Зельдін Ігор Львович (керівник)

Президент

Кияниця Сергій Володимирович

Віце - Президент

Ананьєв Олександр В"ячеславович

Перший Віце - Президент

Пащенко Віктор Іванович

Віце - Президент

 

першоджерело http://uarl.at.ua

 

На теренах всесвітньої мережі Інтернет зявилась публікація фотокопій рішення Соломянського районного суду м.Києва про визнання

недійсними  рішень засідання Ради ЛРУ, що відбулося 14-15 вересня 2013р. в смт.Затока та Конференції ЛРУ, яка проводилася

6-7 вересня 2014р. у смт.Затока.

З фотокопіями можна ознайомитися за посиланнями: ФОТОКОПІЯ 1, ФОТОКОПІЯ 2, ФОТОКОПІЯ 3, ФОТОКОПІЯ 4

Першоджерело uarl_forum_lru@googlegroups.com

Вінницьке обласне відділення Ліги радіоаматорів України цілковито підтримує позицію наших колег з Дніпропетровщини стосовно

взаємовигідної співпраці та мирного співіснування з усіма, без винятків, радіоаматорськими об’єднаннями України.

Наводимо репліку Сергія Івановича Грачова, UR5EDX, голови ради Дніпропетровського ОВ ЛРУ, щодо членства у організації,

нижче за текстом цитата:

 

Всем Доброго Дня!
Ребята, на сегодня, людям надоела агитация в любом виде. Всякие распри и ругань тем более.
Поэтому, ни какой агитации и затягивания в лигу.
В ЛРУ всё хорошо! Кому нужно тот с Нами. До конца февраля собираем взносы.
Как правило, радиолюбители активные в эфире, давно в лиге, и переходить никуда не собираются.
Всю входящую почту сортируйте и раздавайте "безвозмездно". Если кто-то и получит две-пять
карточек бесплатно, не беда. Завтра это потенциальные члены ЛРУ.
Быть добру.

--
best 73!
de UR5EDX
http://stihi.ru/author.html?ur5edx
http://HamRadioDN.at.ua
http://www.ut7e.com

 

Шановні друзі, у нас, в обласному відділенні, поповнення. Надав свою заяву про вступ, Юрко Петрів Стрєлков-Серга, UT5NC.

Досвідчений конструктор-професіонал, короткохвильовик з багаторічним стажем, поет, та просто цікава і небайдужа людина.

Вітаємо нового члена ЛРУ!

Шановні друзі, повідомляємо про сплату першої частини членських внесків на користь штаб-квартири Ліги радіоаматорів України за 2016 рік.

Кошти у сумі  500,00 гривень надіслані банківським переказом на розрахунковий рахунок організації.

Надалі членські внески будуть сплачуватися по мірі надходження під час реєстрації нових та перереєстрації старих членів ЛРУ.

першоджерело http://uarl.org.ua/index.php/qsl-obmin

Обслуживаются члены ЛРУ.
Членами ЛРУ являются радиолюбители, подавшие заявления и заплатившие взносы.
Бюро работает как на прием QSL-почты, так и на отправку.
QSL на отправку принимается с оплатой по тарифу УКРПОЧТЫ 6,6 дол. за 1 кг веса в гривнях по текущему курсу на момент отправки/оплаты.
Все QSL находящиеся в бюро будут рассортированы по позывным и отправлены членам ЛРУ.

QSL не членов ЛРУ будут храниться до конца 2016 года, и их движение будет определено Советом ЛРУ.
По мере сортировки QSL информация о позывных, в чей адрес получена почта, будет размещаться на сайте ЛРУ uarl.org.ua в разделе QSL обмен.

UT5UIA Сергей Гай

першоджерело http://uarl.org.ua

Позачергова конференція Громадської організації Ліга радіоаматорів України
Інформаційне повідомлення

Дата проведення: 23 січня 2016 р.
Місце проведення: м. Київ, пр. Перемоги 52/2, Будинок ЦК Товариства сприяння обороні України
Мета проведення: Відпрацювання та прийняття рішень у зв'язку із змінами структури ЛРУ, питання щодо покращення роботи організації, поточні питання.

Представництво: зареєстровано делегатів - 45 (за довіреностями – 25 ),
обласних відділень - 12.

Основні організаційні питання та ті, що обговорювались, i за ними приймались рішення:

1. У зв'язку із структурними змінами, реєстрацією нових обласних відділень та необхідністю впорядкування структури ЛРУ проведено вибори Виконкомy.
Результати :
- президент - Кириленко А.П. UT3UY
- перший віце-президент - Гай С.Г. UT5UIA
- віце-президент - Заскалета С.О. UT7UW
- віце-президент – Будулатій С.С. UY9VY
- голова КВ комітету – Сорокін О.М. UT9FJ
- голова УКВ комітету – Горець Ю.П. UT5EL
- голова технічного комітету – Яровенко С.В. UW2ZM
- голова спортивного комітету – Іванчихін М.О. UR8UA
- голова молодіжного комітету – Малиновський Ю.М. UT5UO
- голова колегії суддів – Чліянц Г.А. - UY5XE
-голова комітету по роботі з ветеранами
і інвалідами – Радул В.П. US0VR
- секретар Виконкому – (за рішенням Виконкому)
- начальник QSL – (Відповідальний за роботу Гай С.Г. Введення штатної посади та визначення розміру посадового окладу відбудуться за рішенням Виконкому після формування бюджету ЛРУ)

2. Переобрання Ревізійної комісії.
Новий склад:
- Турбель Ю.Ю. - UR5ZEL (голова)
- Залізняк О.А. - UX7UU,
- Кобилко А.В. - UT4ZG

3. Зобов'язати Виконком звернутися до відповідних державних органів щодо приведення структури ЛРУ у відповідність до діючого законодавства та провести необхідні дії на виконання.

4. Аналіз фінансової діяльності ЛРУ з червня по жовтень включно (до моменту отримання доступу до управління рахунками організації) :
- нецільове використання коштів та, у зв'язку з цим, дефіцит коштів на відправку пошти за кордон ;
- відсутність документів, що підтверджують обсяги робіт та проведені розрахунки ;
- порушення по розрахунках у сплаті податків ;
- порушення трудового законодавства.

На рахунок у повному обсязі повернуто всі кошти, що тимчасово, з червня, знаходились на іншому рахунку.

5. Бюджет ЛРУ на 2016 р.
Надання інформації з комітетів щодо планів роботи та необхідного фінансування на рік. Строк - 15 лютого 2015 р.
Формування попереднього постатейного плану.
Кінцевий термін корегування плану – 15 березня 2016 р.
Договірний процес щодо отримання додаткового бюджетного фінансування на 2016 рік через Мінмолодьспорту зірвано за причини отримання міністерством листа за підписом Доскоча І.М., а підписання договору було відкладено до з'ясування обставин та стало можливим тільки на початку грудня.

6. Підвищення відповідальності у відносинах «ЛРУ – член ЛРУ» :
- відкрита база даних членів ЛРУ на сайті ;
- отримання членського номерного сертифікату ;
- відповідальність перед організацією та організації перед членом ЛРУ ;
- можливість членства за заявою в інших підрозділах, без територіальної прив'язки.

7. Питання членства в ЛРУ
Затвердити рішення Ради ЛРУ щодо виключення із ЛРУ Гострого М.В., Філіпова О.Є., Степаненка В.А., Доскоча І.М., Ананьєва О.В., Зєльдіна І.Л.
Також виключити із ЛРУ Пащенка В.І., Кривенького О.А., Кияницю С.В.

8. Робота QSL – бюро
- QSL-бюро працює у звичайному режимі ;
- вхідна пошта обробляється без затримок та відправляється в обласні відділення за домовленістю;
- дефіцит коштів на відправку пошти за кордон, що виник з червня по жовтень ( див. п. 4), компенсовано за рахунок зекономлених коштів ;
- відправка пошти за кордон відновлюється з 25 січня 2016 р.
(Процедура та ціни будуть наведені в окремому повідомленні. У своїй роботі бюро керується розцінками підприємства Укрпошта).

9. Робота та взаємодія із спортсменами, взаємовідносини із Мінмолодьспорту.
Після повідомлення Веліканова М.В., UT1UC, прийнято рішення максимально сприяти поглибленню допомоги спортсменам-членам ЛРУ, зокрема напрямку ARDF. Докласти зусиль для наповнення бюджету, в тому числі за рахунок спонсорської допомоги.

10. ЛРУ здійснює свою діяльність в правовому полі держави Україна. Має договірні відносини з Міністерством оборони України, Міністерством молоді та спорту України (в статусі Національної федерації з радіоспорту), Товариством сприяння обороні України, т.і.
У разі виникнення ситуацій, що можуть розглядатися як дії, спрямовані на розкол організації, дезінформація щодо її діяльності, прямі погрози її членам, ЛРУ здійснить законні заходи на захист організації та її членів.

<<<НОВИНИ ОРГАНІЗАЦІЇ –ВЕРЕСЕНЬ 2016 РОКУ ТА ПІЗНІШЕ

 

Ліга радіоаматорів України © 1991-2016.
Електронна скринька для відправки інформації: vovlru@ukr.net